Спіс месцаў

Паведамленні:

Dzień Dobry.
Szukam informacji na temat rodziny Rutkowskich i Piotrowskich, którzy przed wojną mieszkali w Brześciu. Edmund Piotrowski prowadził warsztat mechaniczno-precyzyjny i grawersko-artystyczny przy ulicy 3-go maja 33. Jego ojciec prawdopodobnie Wawrzyniec. Edmund Marcelli Piotrowski mąż Teofili z domu Guzielewicz.
Także Rodzina Rutkowskich - Jan Rutkowski mąż Wiktorii z domu Malinkowskiej. Ewentualne informacje proszę słać na mail - jszymanski8@wp.pl... > > >
Witam serdecznie
Poszukuję informacji na temat Szkół Białegostoku i okolic, które w latach 1933-1938 należały do Okręgu Szkolnego w Brześciu. Znajdują się one z pewnością w Archiwum w Brześciu, ale nie wiem w którym.
Chciałbym poprosić te osoby, które zajmują się poszukiwaniem takich dokumentów w Archiwach, o podanie bliższych informacji na ten temat.
Za wszelkie informacje będę bardzo wdzięczny. ... > > >
I am looking for relatives of my family by name Lis and Kondratiuk. They lived in the village Skorbicze and Omelinka (Omelino) until their deportation in 1939-1941.Thanks... > > >
Witam serdecznie poszukuję jakichkolwiek informacji o rodzinie Kosmalski zamieszkałych w Brześciu nad Bugiem.
pozdrawiam
Marcin... > > >
Przeczytałem z ogromnym zainteresowaniem. W Brześciu urodził się mój Ojciec, Juliusz Bukowski, w roku 1899. I ja, w roku 1935.
Jędrzej Bukowski... > > >
ул. Челюскина (Czeluskina)
https://pl.wikipedia.org/wiki/Siemion_Czeluskin... > > >
I jeszcze jedno: gdzie były położone Gierszony? (prawdopodobnie gdzieś w okolice Kamienicy Żyrowieckiej)... > > >
Mam pytanie - jak się nazywała ulica 11 Listopada (teraz Mienżyńskiego) przed 1930 rokiem? ... > > >
Для тех, у кого предки были католиками, внизу перечислены годы со ссылками на выписи метрических книг Брестской римско-католической церкви.
Сами книги состоят из нескольких церквей: первой идет Брестская церковь, потом Чарнавчицкая, Каменец-Литовская, Высоко-Литовская, Верховичская, Веляновская, Волчинская, Лельчицкая, Мрозовецкая, Ставская. Правда не во всех книгах есть весь список церквей. Обычно только 3 или 4 первые, что упомянуты выше. Брестская церковь, Каменец-Литовская и Высоко-Литовская есть во всех книгах.
1846 год http://www.epaveldas.lt/vbspi/biRecord.do?biRecordId=75769 на польском
1849 год http://www.epaveldas.lt/vbspi/biRecord.do?biRecordId=71686
1850 год http://www.epaveldas.lt/vbspi/biRecord.do?biRecordId=71687
1851 год http://www.epaveldas.lt/vbspi/biRecord... > > >
Dzień dobry Panu,
Posiadam zaświadczenie mojej babci z tejże szkoły i faktycznie adres widniejący na druku to Листовского 57.
Czy ma pan możliwość sprawdzenia po podanym adresie kto był w tym okresie zameldowany pod konkretnym adresem w Brześciu?
... > > >

Прозвішчы, зарэгістраваныя ўдзельнікамі

Адміністр. прыналежнасць