Брэсцкі павет

Адміністрацыйная прыналежнасць

Паведамленні:

Poszukuję wiadomości o moich pradziadkach i ich rodzinach- Kwapiszewskich i Springerach. Według informacji przekazanych mi przez dziadka, w Duryczach mieszkał Roman Springer i urodził się Bronisław Springer/ Szprynger.

Moja prababka Franciszka Kwapiszewska Springer i jej siostra Julia Kwapiszewska Ihnatowicz urodziły się w majątku Dogwin koło Brześcia.
Interesuje mnie też miejscowość Sołuchy.
Czy istnieją jakieś dane na ten temat?
... > > >
Dziadek Szydłowski Jan mieszkał w Rakowie był synem Benedykta i Anieli z domu Koślewskiej, babcia Anna Szydłowska z domu Makucka(żona Jana) była córką Benedykta Makuckiego i Eweliny z domu Sadowska. Ewelina Makucka urodiła się w 1897 w miejscowości Dubrowa i była córką Justyna Sadowskiego i Heleny z domu Dragun. Szukam krewnych, dat, grobów, wszelkiej informacji.... > > >
Добрый день! Разыскиваю сведения о семье Лобач, которая проживала в д. Липинки в начале-середине 20 века. ... > > >
Ищу родственников по фамилии Нущик. Мой отец родом из этой деревни.... > > >
Dzień dobry. Czy jest możliwość, aby uzyskać więcej informacji o dziadku, który pochodził z Niechołsty Kolonia? Sam Dziadek (Marian Marchewka) nie był wylewny co do opowieści. Wiem tylko że służył w AK, a dokładniej w Kawalerii Konnej, urodził się w kwietniu 1925 roku. W 1950 roku wziął ślub z Ireną (z domu Iwańską). Posiada dwie córki, dwóch synów, a ja jestem jednym z ośmiorga wnucząt. Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam. Marcin Marchewka.... > > >
Ищу деда-Философ Иван Михайлович 1901г.р.... > > >
Я ищу Довгун Василия Михайловича с деревни Гусаки.Я его двоюродная сестра.Напишите если что нибудь известно... > > >
Witam, niecały rok temu poszukiwałem informacji dot. Kazimierza Homziuk.

Urodził się on prawdopodobnie 27 lut 1970 i był synem Grzegorza i Dominiki zd. Homziuk (Wiem z aktu małżeństwa z 1870 nr.34)

Poszukuję danych jego rodziców - Grzegorza i Dominiki - najchętniej akt małżeński, ale wszelkie informacje będą mile widziane.

Pozdrawiam serdecznie!... > > >
Настоятель костела в Чернавчицах - Павел Халявкин.
Это адрес его страницы в социальной сети "Одноклассники"
https://ok.ru/profile/337553837551... > > >
Cześć, mój prapradziadek, Ilya Janczuk zbudował dom w tej kolonii w 1929 roku... > > >