вёска Пупанцы

Пупанцы - вёска ў Віленска–Троцкім павеце Віленскага ваяводства Польшчы (Другой Рэчы Паспалітай). Для гэтага населенага пункта на сайце Radzima.net ёсць наступныя даныя:
- адміністрацыйна-тэрытарыяльная прыналежнасць у складзе Польшчы (Другой Рэчы Паспалітай),

Гэта інфармацыя даступна для зарэгістраваных удзельнікаў з Premium планам.

Пакінуць паведамленне

*
*
*
*

Паведамленні:

Mój tato, Tomasz Orłowski, urodził się w Kajetaniszkach. Jego rodzice to: Stanisława, z domu Urniaż urodzona w Dojniach (i z tej linii mam sporo informacji o rodzinie) oraz Ksawery Orłowski. Chciałabym bardzo otrzymać informacje o rodzinie Ksawerego Orłowskiego. Wiem, że jego rodzice wcześnie zmarli. Rodzeństwo to, Jan, Stanisław, Kajetan i siostry - chyba Anastazja i Weronika ale tego nie jestem pewna. Jestem zainteresowana informacjami o Orłowskich ale tych z Kajetaniszek, bo o drugich od strony babci, jak wspomniałam, mam.
Ucieszyłabym się z każdej informacji.
Cieszyłabym sie z każdej informacji.адказаць
Witam mam kontakt z osbą z rocznika 1922 która doskonale pamieta ze szczegółami cały okręg Rudziszek. Mieszkaniec wsi Pupańce, którego ojciec Kajetan zakupił od Abucewiczów ziemie wraz z lasem.адказаць
Mój ojciec Bolesław Abucewicz urodził się w Popańcach w r.1917.Czy są jakieś bliższe wiadomości o naszej rodzinie w Popańcach?
Pozdrawiam Józef