мястэчка Рудаміна

Рудаміна - мястэчка ў Віленска–Троцкім павеце Віленскага ваяводства Польшчы (Другой Рэчы Паспалітай). Для гэтага населенага пункта на сайце Radzima.net ёсць наступныя даныя:
- адміністрацыйна-тэрытарыяльная прыналежнасць у складзе Польшчы (Другой Рэчы Паспалітай),
- каталіцкая парафія, да якой адносілася/адносіўся мястэчка Рудаміна на пачатку ХХ стагоддзя;

Гэта інфармацыя даступна для зарэгістраваных удзельнікаў з Premium планам.

Пакінуць паведамленне

*
*
*
*

Паведамленні:

Moi przodkowie Ludwik "Adwokat" Wiszniewiecki i jego syn Józef Wiszniewiecki pochodzą z Podgórnej. Mój Tata Ludwik Wiszniewiecki (syn Józefa) urodził się także w Podgórnej w 1938r. Niestety dziadek zmart w 1941r., moja Babcia Helena Wiszniewiecka (z. domu Latkowska) wyszła po raz drugi za mąż i wyjechała ze swoją rodziną jakiś czas później z okolic Wilna (mieszkała do końca życia w Lęborku). Szukam rodziny, która pozostała w okolicach Wilna.

Jarosław Wiszniewieckiадказаць
Witam, nazywam się Dariusz Wiszniewiecki, syn Antoniego, wnuk Stanisława. Mój dziadek Stanisław Wiszniewiecki mieszkał w miejscowości Podgórna, tam też urodził się mój ojciec Antoni. Dziadek ożenił się z Zofią z domu Godlewska/Godlijewska. Dziadkowie z moim ojcem wyjechali z Wileńszczyzny w ramach repatriacji w 1956r. i osiedli w Sławnie obecnym województwie Zachodniopomorskim. Tam się urodziłem. Pozdrawiam.адказаць
Witam serdecznie, Nazywam się Jarosław Wiszniewiecki i poszukuję osób z rodziny Wiszniewieckich zamieszkałych w miejscowości Rudomino lub innych w okolicach Wilna. Moim dziadkiem był Józef Wiszniewiecki ur. ok. roku 1910 w miejscowości Podgórna (jego ojciec też miał na imię Józef). Mój dziadek ożenił się z Heleną z domu Latkowska. Ich synem był mój ojciec Ludwik Wiszniewiecki. Dziadek zmarł w 1941r, a jego żona wyjechała i mieszkała z ich synem Ludwikiem w Lęborku.

Z góry bardzo dziękuję za jakiekolwiek informacje.

Pozdrawiam,
Jarek Wiszniewiecki адказаць